- OSRAM

Цена
€28 39 / 55 53 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1500 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | H7 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 450 h |
| Тип монтаж | PX26d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Osram 64210NL H7 55W 12V PX26D Халогенна крушка за фарове (Двойна опаковка)
Подобрете осветлението на автомобила си с халогенната крушка Osram H7 64210NL, осигуряваща надеждна и ярка светлина за безопасно шофиране през нощта. Тази двойна опаковка (DUOBOX) предлага отлична стойност и лесна подмяна.
Ключови Предимства
- Висока производителност — 55W, 12V, 1500 лумена за ясна видимост.
- Издръжливост и дълъг живот — Среден живот от 450 часа, E-маркирана за пътна употреба.
- Лесен монтаж — Стандартен цокъл H7 (PX26D), директна замяна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Фар |
| Технология | Халогенна |
| Цокъл | H7 (PX26D) |
| Мощност | 55 W |
| Напрежение | 12 V |
| Светлинен поток | 1500 lm |
| Цветна температура | 3200 K |
| Експлоатационен живот | 450 h |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 2 x Osram H7 64210NL крушки
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




